Usługi.

Sprawdź, co możemy zrobić dla Ciebie
Firma Meblowa Krawczyk

Kompleksowe usługi projektowe i wykonawcze

Zajmujemy się projektowaniem wyjątkowych wnętrz o niepowtarzalnym charakterze i bezkompromisowej funkcjonalności.  Nasze usługi obejmują pełny wachlarz działań związanych z procesem przygotowania i aranżacji przestrzeni mieszkalnej lub użytkowej.

Wspieramy właścicieli oraz inwestorów w realizacji zamierzonych celów.  Koncentrujemy nasze wysiłki na maksymalnie efektywnym wykorzystaniu zasobów dostępnych dla projektu.

Dowiedz się, co możemy zrobić dla Ciebie.

Projektowanie wnętrz

To rdzeń naszej działalności i powód, dla którego tak chętnie spotykamy się razem każdego dnia w biurze. Przygotowujemy plany, aranżacje oraz wizualizacje przestrzeni projektowanych z myślą o gustach, potrzebach i oczekiwaniach naszych klientów.

Projektowanie i sprzedaż mebli

Wykonujemy autorskie meble do naszych realizacji projektowych. Współpracujemy z fachowcami, którzy solidność i zamiłowanie do dobrego designu mają zakodowane w swoim DNA.

Jesteśmy dystrybutorem blisko 100 uznanych producentów mebli – zarówno krajowych i zagranicznych. Stale weryfikujemy jakość dostarczanych produktów, by móc dawać Wam to, co najlepsze.

Zarządzanie pracami wykonawczymi

W ramach naszych usług kontrolujemy przebieg prac budowlanych i wykończeniowych. Dzięki współpracy z rzetelnymi i sprawdzonymi ekipami materializujemy poczynione wcześniej koncepcje, plany i ustalenia w sposób sprawny i terminowy. 

Design dla każdego

Kim są nasi klienci?

Lista klientów Firmy Meblowej Krawczyk jest niezwykle bogata i stale się powiększa. Przez realizacji wielu przeróżnych przedsięwzięć projektowych posiadamy doświadczenie, dzięki któremu przyjmujemy z ochotą każde, nawet najbardziej nietypowe i trudne wyzwanie.

Deweloperzy i inwestorzy

Posiadamy szerokie doświadczenie we współpracy z podmiotami rynku deweloperskiego – działających zarówno w sektorze mieszkaniowym, jak i użytkowym. Opracowujemy realizacje projektów wnętrz lokali, będących jeszcze na etapie przedsprzedażowym.

Właściciele mieszkań i domów

Nasze usługi dedykujemy wszystkim, którzy pragną w sposób przemyślany i celowy urządzić nowe mieszkanie lub dom, a także tym chcącym nadać swojemu staremu wnętrzu wyjątkowości i świeżości.

Właściciele biur i lokali użytkowych

Specjalizujemy się w wykonywaniu kompleksowych działań projektowych i wykonawczych w biurach, lokalach usługowych oraz miejscach użyteczności publicznej. Prace w tych miejscach przeprowadzamy w oparciu o najlepsze praktyki z zakresu użyteczności i dostępności przestrzeni.

Kompleksowa
realizacja

Współpracujemy z najlepszymi wykonawcami i dostawcami towarów oraz usług potrzebnych do opracowania i wdrożenia nawet najbardziej wymagających projektów aranżacji wnętrz.

Projekt szyty
na miarę

Każde zlecenie traktujemy w pełni indywidualnie biorąc pod uwagę wszystkie wytyczne i wymagania klienta, wzbogacając je o nasze doświadczenie oraz wiedzę na temat dobrych praktyk projektowych.

Design w służbie
funkcjonalności

Tworzone przez nas aranżacje oraz wykonywane przez nas meble projektujemy w oparciu o maksymalną wygodę i praktyczność ich użytkowania, balansując je harmonijnie z atrakcyjnym wzornictwem.

Jesteśmy gotowi na Twój projekt.