O firmie.

Poznajmy się lepiej
Kim jesteśmy

Nasza historia.

Firma Meblowa Krawczyk powstała w 1988 roku w Ostrowie Wielkopolskim, jako odpowiedź na rosnące potrzeby lokalnego rynku w zakresie dostępu do wysokiej jakości mebli do przestrzeni mieszkalnych oraz biurowych, a także kompetentnego doradztwa dotyczącego ich doboru.

Z biegiem lat firma przekształciła się w nowoczesne biuro projektowe, które obecnie prowadzi i wdraża kompleksowe realizacje z zakresu interior design na terenie całego kraju – a także poza nim. Dzięki wieloletniej znajomości branży oraz stale aktualizowanej wiedzy dotyczącej trendów i kanonów wzornictwa, możemy oferować naszym klientom niezwykle szerokie spectrum usług.

Specjalizujemy się w realizowaniu projektów całościowych – domów, mieszkań, biur oraz innych lokali użytkowych – począwszy od doradztwa w zakresie planu pomieszczeń, poprzez określenie stylu wnętrza i jego aranżacji, a skończywszy na wyrobie mebli oraz organizacji i nadzorowaniu prac wykończeniowych. 

0+
lat
doświadczenia
0+
PROJEKTÓW
MIESZKAŃ
0+
REALIZACJI
UŻYTKOWYCH
0 m2+
ZAARANŻOWANEJ
POWIERZCHNI

Dlaczego warto współpracować z nami?

Kompleksowa realizacja

Współpracujemy z najlepszymi wykonawcami i dostawcami towarów oraz usług potrzebnych do opracowania i wdrożenia nawet najbardziej wymagających projektów aranżacji wnętrz.

Projekt szyty na miarę

Każde zlecenie traktujemy w pełni indywidualnie biorąc pod uwagę wszystkie wytyczne i wymagania klienta, wzbogacając je o nasze doświadczenie oraz wiedzę na temat dobrych praktyk projektowych.

Design w służbie funkcjonalności

Tworzone przez nas aranżacje oraz wykonywane przez nas meble projektujemy w oparciu o maksymalną wygodę i praktyczność ich użytkowania, balansując je harmonijnie z atrakcyjnym wzornictwem.

Świadectwo jakości

Szanowni Państwo, nazywam się Ireneusz Krawczyk i jestem właścicielem Firmy Meblowej Krawczyk. Serdecznie dziękuję za Państwa zainteresowanie usługami mojej firmy. Jestem przekonany, że szukając rzetelnego partnera do doradztwa i wykonawstwa w zakresie projektowania wnętrz trafiliście Państwo we właściwe miejsce.

Jako kierownik aktywnie nadzoruje wszystkie prowadzone przez mój zespół projekty. Praca w terenie jest nieodzownym elementem mojego dnia, podczas którego koordynuję działania odpowiednich komórek firmy, by nasze działania przebiegały równie profesjonalnie, co sprawnie i terminowo.

Osobiście gwarantuję, że praca mojego zespołu przekroczy Państwa oczekiwania. Zachęcam do kontaktu drogą mailową lub telefoniczną w celu omówienia specyfiki projektu.

Jesteśmy gotowi na Twój projekt.